Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: yes
es: sí

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: 1 day
es: Un día

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: API key
es: Clave del API

en: Controls
es: Controles

en: Immediately
es: Inmediatamente

en: The username %name has not been activated or is blocked.
es: El nombre de usuario %name no ha sido activado o está bloqueado.

en: Server address
es: Dirección del servidor

en: 1 week
es: Una semana

en: Edit profile
es: Editar perfil

en: Services
es: Servicios

en: 3 days
es: 3 días

en: 2 days
es: 2 días

en: Confirm e-mail address
es: Confirmar dirección de correo electrónico

en: 2 weeks
es: Dos semanas

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments
