Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: no
he: לא

en: 1 day
he: יום אחד

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Immediately
he: מיידית

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: 12 hrs
he: 12 שעות

en: 2 weeks
he: שבועיים
