Services single sign-on client (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: yes
ml: അതെ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
