Services Views (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Path
tr: Yol

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
