Services Views (7.x-1.2-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Path
ml: വഴി

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
