Services Views (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Services
ca: Serveis

en: Displays
ca: Presentacions
