Services Views (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Displays
eo: Vidigiloj
