Services Views (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: View
es: Ver

en: Path
es: Ruta

en: Services
es: Servicios

en: Displays
es: Presentaciones
