Services Views (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Services
fi: Palvelut

en: Displays
fi: Näytöt
