Services Views (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: Displays
fr: Affichages

en: Services settings
fr: Paramètres des services
