Services Views (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग
