Services Views (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: View
fa: مشاهده

en: Path
fa: مسیر

en: Displays
fa: نمایش ها
