Services Views (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Services
uk: Служби

en: Displays
uk: Відображення

en: Access denied for user @user
uk: Користувачеві @user відмовлено в доступі
