Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Displays
az: Göstərir
