Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Displays
bo: མངོན་འཆར
