Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Displays
bs: Prikazi
