Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Services
cs: Služby

en: Displays
cs: Zobrazení
