Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ
