Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Displays
hu: Megjelenítések
