Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Services
ja: サービス

en: Displays
ja: ディスプレイ
