Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Displays
lt: Rodymai
