Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Displays
lv: Attēlojumi
