Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Services
oc: Servicis

en: Displays
oc: Afichatges
