Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Services
pl: Serwisy

en: Displays
pl: Formaty
