Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Services
ru: Службы

en: Displays
ru: Отображения
