Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Services
sk: Služby

en: Displays
sk: Zobrazenia
