Services Views (7.x-1.3-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை
