Services Views (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و
