Services Views (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Services
nl: Diensten

en: Displays
nl: Weergaven

en: Access denied for user @user
nl: Toegang geweigerd voor gebruiker @user
