Services Views (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Services
sv: Tjänster

en: Displays
sv: Visningar
