Services Views (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị
