Services Views (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Displays
cy: Yn arddangos
