Services Views (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի
