Services Views (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Services
id: Layanan

en: Displays
id: Tampilan
