Services Views (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
