Services Views (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: View
de: Ansicht

en: Path
de: Pfad

en: Services
de: Dienste

en: Displays
de: Anzeigen
