Services Views (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Displays
et: Kuvatakse
