Services Views (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Services
eu: Zerbitzuak
