Services Views (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Services
gl: Servizos

en: Displays
gl: Presentación
