Services Views (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: View
pt: Mostrar

en: Path
pt: Caminho

en: Displays
pt: Vistas
