Services Views (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: View
ro: Afişează

en: Path
ro: Cale

en: Services
ro: Servicii

en: Displays
ro: Afișări
