Services Views (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Displays
th: แสดง
