Session Limit (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Do nothing.
es: No hacer nada.

en: view
es: vista

en: Default
es: Por defecto

en: Defaults
es: Predefinidos

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: Your current session.
es: Su sesión actual.

en: Select a session to disconnect.
es: Elija una sesión a desconectar.

en: Disconnect session
es: Sesión desconectada

en: Session limit exceeded
es: Excedido el límite de sesiones

en: My sessions
es: Mis sesiones

en: Session Limit
es: Límite se sesión
