Session Limit (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: view
az: görünüş

en: Default
az: Susmaya görə

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın
