Session Limit (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Do nothing.
ca: No facis res.

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: view
ca: mostra

en: Default
ca: Per defecte

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Save permissions
ca: Desa els permisos
