Session Limit (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Do nothing.
hu: Ne tegyen semmit.

en: Disabled
hu: Tiltott

en: view
hu: megtekintés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése
