Session Limit (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Do nothing.
pl: Nie rób nic.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: view
pl: przeglądaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień
