Session Limit (7.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: view
ro: afișează

en: Default
ro: Implicit

en: Defaults
ro: Implicite

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile
