Session Limit (7.x-2.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: view
uk: переглянути

en: Default
uk: Базово

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження
