Session Limit (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Do nothing.
af: Doen niks nie.

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: view
af: bekyk

en: Default
af: Verstek

en: Error
af: Fout

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Save permissions
af: Stoor permissies
